Sisoft poliklinika

how to write an essay format pdf https://freeessaywriter.org/ how to write a letter rules
how to write an essay draft https://www.paperhelp.nyc/ how to write cv uk
how to write an essay in korean www.paperhelp.nyc how to write email to professor

sisoft-poliklinikaOpravili sme už aj to, čo iní opraviť nevedeli !

Máte starosti s počítačom, alebo notebookom, lebo nefungujú tak, ako by mali, alebo nefungujú vôbec? Nevyhadzujte ich. Opravíme ich kvalitne, rýchlo a za rozumnú cenu.

 

Sisoft Poliklinika

úspešne pomohla už mnohým „pacientom“, lebo má lekárov – špecialistov, dlhoročné skúsenosti a používa moderné liečebné postupy.

 

 

V rámci pozáručného servisu robíme opravy hardvéru (HW – hardware – technické vybavenie a komponenty) aj softvéru (SW – software – programové vybavenie). Hardvérové opravy prevádzame aj na komponentnej úrovni – ak to nie je nutné, nemeníme celé diely, ako to býva v autorizovaných servisoch, čo môže znamenať aj 50% úsporu nákladov na opravu. Váš počítač, alebo notebook dokážeme opraviť, znateľne zrýchliť, vyčistiť, zazálohovať, zbaviť vírusov, alebo preinštalovať.

Jednoducho a pohodlne – nemusíte nikam chodiť, všetko môžete vybaviť z pohodlia domova, alebo kancelárie. Pozrite sa ako:

 1. krok bezplatné odborné poradenstvo – vyplňte formulár a popíšte, čo sa s vašim počítačom, alebo notebookom stalo … a my sa vám budeme snažiť poradiť a pomôcť.
 2. krok prevzatie počítača, alebo notebooku do opravy – ak rada nepostačí a bude nutná diagnostika a následný servis, dohodneme sa, či prinesiete zariadenie k nám, alebo si po neho prídeme my k vám.
 3. krok diagnostika a orientačná cena opravy – urobíme dôkladnú diagnostiku počítača, alebo notebooku a určíme postup a predbežnú cenu opravy. S predbežnou cenou a postupom opravy Vás samozrejme oboznámime.
 4. krok realizácia opravy – opravu prevedieme iba v prípade vášho súhlasu s postupom a predbežnou cenou opravy. Ak s opravou budete súhlasiť, za diagnostiku nebudete platiť – budete ju mať zdarma.
 5. krok odovzdanie počítača, alebo notebooku – zavoláme vám, keď bude počítač, alebo notebook opravený a dohodneme sa, či si opravené zariadenie prevezmete u nás, alebo ho doručíme k vám.

Záruka na vykonanú opravu – na každú opravu dostanete záruku 6 mesiacov, na nové náhradné diely, použité pri oprave, dostanete záruku 24 mesiacov.

Bonus:         Sisoft estekáčka – dostanete kartu výhod pre stálych klientov na vaše meno a pri budúcich opravách, alebo nákupoch vás odmeníme za vernosť, napríklad zľavou, darčekom a podobne.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:                

Máte „SISOFT kartu estekáčku“?

Využite ju na výhodný servis. Pravidelnými servisnými prehliadkami počítačov a notebookov predídete problémom a predĺžite ich životnosť. Servisná prehliadka zahŕňa:

 • komplexnú diagnostiku a kontrolu hardvéru aj softvéru
 • odstránenie prípadných vírusov, spywary a iných hrozieb a škodlivých programov
 • vymazanie nepotrebných systémových registrov operačného systému
 • nastavenie antivírového programu a systémového firewallu
 • inštaláciu a aktualizáciu bezpečnostných záplat operačného systému a programov
 • softvérovú optimalizáciu zameranú na zvýšenie rýchlosti, bezpečnosti a spoľahlivosti

Ak Sisoft kartu estekáčku ešte nemáte, vyžiadajte si ju od nás prostredníctvom formulára, alebo mailom a uplatnite si jej výhody pri servise, alebo pravidelných prehliadkach počítača, alebo notebooku.

 

 

Máte pocit, že nemáte notebook, ale veternú turbínu?

Všimli ste, že sa váš notebook prehrieva a hučí ako turbína veternej elektrárne? Pozor na to !

Prehrievanie a hučanie znamená len jedno, že ventilátor ide naplno, ale je zanesený prachom a nečistotami a preto nechladí. Notebook sa prehrieva, čím sa poškodzujú dôležité súčiastky. Onedlho sa môže stať, že notebook začne zamŕzať, alebo bude ukazovať „modrú obrazovku“, alebo ho už ani nezapnete. Predíďte škodám a zbytočným nákladom na opravu.

Obráťte sa na našu Sisoft polikliniku, ktorá váš zaprášený a nečistotami zanesený notebook vyčistí.

Mal by tam byť preddefinovaný formulár, do ktorého by klient doplnil údaje a kliknutím ich odoslal

Máte zavírený počítač, alebo notebook?

 

Neriskujte stratu dát, preto na zavírenom počítači, alebo notebooku nepracujte. V opačnom prípade môžete prísť o dôležité dáta, ktoré máte na disku (format c: / ).

Ak sa váš počítač, alebo notebook začne divne správať – pracuje výrazne pomalšie ako obvykle, zamŕza, alebo nereaguje, aplikácie a systém sa dlho načítavajú, na pracovnej ploche sa objavili neznáme ikony, bezdôvodne sa reštartuje, zobrazujú sa hlásenia o nedostatku pamäte aj napriek tomu, že pamäť je dostatočná, zobrazujú sa chybové hlásenia o poškodených súboroch, adresároch, nedajú sa spustiť niektoré nástroje, alebo sa nezobrazuje disk – tak váš počítač, alebo notebook s najväčšou pravdepodobnosť napadol vírus, alebo iný škodlivý program.

Obráťte sa na našu Sisoft polikliniku, ktorá váš zavírený počítač, alebo notebook „vylieči“.

 

Poliali ste si notebook?

Občas sa to stáva – sedíte za notebookom, popíjate niečo chutné a zrazu bác – nechtiac prevrhnete pohár a už „popíja“ aj Váš notebook…. A Vás zachváti panika a stres.

 

Zachovajte chladnú hlavu. Po poliati notebook okamžite vypnite a odpojte od elektriny, otočte ho klávesnicou dole, vytiahnite batériu a nechajte ho vysušiť. A potom ho zverte do rúk nášmu odbornému servisu na komplexné vyčistenie, aby ste predišli možným vážnym škodám.

Obráťte sa na našu Sisoft polikliniku, ktorá váš poliaty notebook opäť „spojazdní“.